Hlavní strana >> Sportovní zprávy

Aktuální výsledky 12. kola: PIZZERIE expres - MO ČSSD 15:11, Brandýs 1905 - FIRSTSTOP 4:4

Aktuálně na sport.cz

26.09.2020, 22:37 - více

Hokejový obránce Polášek se vrací do Vítkovic, zatím na měsíc

26.09.2020, 21:17 - Hokejový obránce Adam Polášek se vrací do extraligových Vítkovic. Devětadvacetiletý bek s ...více

I v sestavě plné náhradníků se Slavia naladila výhrou na odvetu v Dánsku

26.09.2020, 20:54 - Slavia podala v duelu pátého ligového kola jen další důkaz, jak moc se vzdálila většině so...více

26.09.2020, 20:24 - Popáté se na karvinském stadionu v ligovém utkání střetl domácí celek s Mladou Boleslaví a...více

Zprávy

26.09.2020, 22:37

Hokejový obránce Polášek se vrací do Vítkovic, zatím na měsíc   26.09.2020, 21:17

Hokejový obránce Adam Polášek se vrací do extraligových Vítkovic. Devětadvacetiletý bek s reprezentačními zkušenostmi se s mateřským klubem dohodl na měsíční smlouvě a možnosti prodloužení spolupráce.

I v sestavě plné náhradníků se Slavia naladila výhrou na odvetu v Dánsku    26.09.2020, 20:54

Slavia podala v duelu pátého ligového kola jen další důkaz, jak moc se vzdálila většině soupeřů v nejvyšší soutěži. Proti Slovácku postavil její kouč jedenáctku z hráčů, kteří toho na podzim odehráli pramálo, přesto měl jeho tým od první minuty navrch, soupeře přehrával a už po půlhodině vedl dvoubrankovým rozdílem. Hosté se probrali až po změně stran, ale protože trefovali jen tyče a břevno, zápas už nezdramatizovali. Pražané se tak pro středeční odvetu Champions League v Dánsku naladili výhrou i v sestavě plné náhradníků.

Výhru Boleslavi měl na noze Douděra. Gólman tam byl rychle, překvapil mě, přiznal mladý bek   26.09.2020, 20:24

Popáté se na karvinském stadionu v ligovém utkání střetl domácí celek s Mladou Boleslaví a počtvrté z toho byla dělba bodů. V utkání, které nabídlo minimum šancí ke skórování, remizovali Slezané se Středočechy 0:0.

Zmrzlý dostal v pauze od Hubníka čouda. Pak zápas ve Zlíně premiérovým ligovým gólem rozhodl   26.09.2020, 20:17

Premiérovým gólem v nejvyšší soutěži zařídil fotbalistům Olomouce druhý ligový triumf na venkovních hřištích v řadě. Jednadvacetiletý obránce Ondřej Zmrzlý netajil po vítězství Sigmy 1:0 ve Zlíně obrovskou spokojenost.

Testy potvrdily nákazu koronavirem v hokejovém Litvínově   26.09.2020, 20:17

Hokejový Litvínov musí do karantény. Páteční testy hráčů, realizačního týmu i části klubového vedení odhalily několik pozitivních případů nákazy nemocí covid-19. Podle informací na klubovém webu budou vedle nedělního utkání 4. kola proti Plzni odloženy i další tři následující zápasy Severočechů.

Midtjylland se na duel se Slavií naladil výhrou nad Randers   26.09.2020, 19:33

Fotbalisté Midtjyllandu se na středeční odvetu 4. předkola Ligy mistrů proti Slavii naladili výhrou. Ve 3. kole dánské ligy porazili 1:0 Randers. Obhájce titulu naplno bodoval ve druhém ze tří kol nového ročníku, přičemž podruhé za sebou vyhrál stejným výsledkem. Dnes o triumfu domácích rozhodl v 6. minutě Božidar Kraev.

Líšeň ve druhé lize zdolala Vlašim a je na druhém místě   26.09.2020, 19:27

Fotbalisté Líšně v pátém kole druhé ligy doma porazili Vlašim 1:0 a v nové sezoně udrželi neporazitelnost. Brněnský tým v neúplné tabulce poskočil na druhé místo o dva body za vedoucí Hradec Králové.

Vrchlabí při debutu v první lize v sezoně získalo na Slavii bod   26.09.2020, 19:23

Nováček Vrchlabí po karanténě kvůli nákaze nemocí covid-19 v týmu prohrál své úvodní vystoupení v první hokejové lize v sezoně na ledě Slavie 3:4 po samostatných nájezdech. Duel 5. kola rozhodl útočník Filip Kuťák. Neporazitelnost drží i po pátém utkání Poruba, která doma zdolala dalšího nováčka Šumperk 2:0. Tabulku vede o čtyři body před Slavií a Jihlavou, jež podlehla Sokolovu 2:3 v prodloužení.

SP v biatlonu bude letos jen na dvou místech, kongres online   26.09.2020, 19:03

Světový pohár v biatlonu bude mít podle plánu v tomto kalendářním roce čtyři díly, ale pouze ve dvou dějištích. Mezinárodní unie IBU dnes oznámila, že kvůli minimalizaci cestování v době pandemie koronaviru uspořádají v listopadu a prosinci po dvou závodech finské středisko Kontiolahti a rakouský Hochfilzen.

V KHL skórovali Radil i Tomáš Zohorna, z výhry se radoval Spartak   26.09.2020, 19:00

Gól Lukáše Radila pomohl hokejistům moskevského Spartaku ukončit v KHL šňůru čtyř porážek. Celek z ruské metropole doma zvítězil 3:1 nad Chabarovskem, za který skóroval Tomáš Zohorna po přihrávce Dominika Mašína.

Plíšková očekává, že do startu Roland Garros bude v pořádku   26.09.2020, 18:28

Česká tenistka Karolína Plíšková předpokládá, že se do prvního zápasu na Roland Garros plně zotaví ze zranění, kvůli němuž musela v pondělí vzdát finále turnaje v Římě. Druhá nasazená hráčka pařížského grandslamu nastoupí k úvodnímu zápasu pravděpodobně v úterý, její soupeřkou bude egyptská kvalifikantka Majar Šarífová.

Teplice udolaly Baník, rozhodl Fillův vlastní gól   26.09.2020, 18:25

Fotbalisté Teplic porazili v 5. kole první ligy Ostravu 2:1. Severočechy poslal v 58. minutě do vedení Patrik Žitný, po dvou minutách srovnal Dyjan Carlos De Azevedo, ale čtvrthodinu před koncem si dal vlastní gól hostující Martin Fillo. Teplice bodovaly po předchozích třech porážkách a doma Baník porazily po pěti letech. Slezané nezvítězili v 11 z posledních 12 ligových duelů a v neúplné tabulce klesli za soupeře na 11. místo.

Sigma počtvrté vyhrála a bodově se dotáhla na Spartu   26.09.2020, 18:23

Fotbalisté Olomouce v pátém kole první ligy zvítězili ve Zlíně 1:0. Zápas rozhodl ve 47. minutě Ondřej Zmrzlý svou premiérovou brankou v nejvyšší soutěži. Hanáci vyhráli potřetí za sebou a v neúplné tabulce se bodově dotáhli na vedoucí Spartu, která má ale k dobru nedělní duel v Příbrami. Ševci prohráli podruhé v řadě.

Karviná na tým z města automobilů nevyzrála ani na pátý pokus   26.09.2020, 18:22

Fotbalisté Karviné remizovali v 5. kole první ligy s Mladou Boleslaví bez branek. Slezané doma v nejvyšší soutěži nad středočeským týmem nezvítězili ani na pátý pokus a podruhé za sebou remizovali. Boleslav po minulé úvodní výhře v ligovém ročníku podruhé po sobě bodovala.

Koemana napjatý vztah Messiho s vedením Barcelony nestraší   26.09.2020, 17:51

Novému trenérovi fotbalistů Barcelony Ronaldu Koemanovi nedělá starosti napjatý vztah jeho útočné hvězdy Lionela Messiho s vedením klubu. Nizozemský kouč před nedělním vstupem do sezony uvedl, že je pro něj rozhodující, jak se Argentinec profiluje v tréninku a v zápasech.

Leverkusen doma remizoval s Lipskem, Schick se neprosadil   26.09.2020, 17:27

Fotbalový útočník Leverkusenu Patrik Schick se ve 2. kole německé ligy proti svému bývalému týmu Lipsku gólově neprosadil. Zápas skončil 1:1. Brémy zvítězily 3:1 na hřišti Schalke a všechny branky Werderu, za nějž nastoupili gólman Jiří Pavlenka a obránce Theodor Gebre Selassie, vsítil Niclas Füllkrug. Augsburg překvapivě porazil vicemistry z Dortmundu 2:0.

Inter Milán vstoupil do Serie A vítězným obratem proti Fiorentině   26.09.2020, 17:07

Fotbalisté Interu Milán po velkém obratu vstoupili vítězně do nové sezony italské ligy. Ve 2. kole díky dvěma gólům v závěru porazili Fiorentinu 4:3. Start se povedl i Bergamu; třetí celek uplynulých dvou ročníků zvítězil na hřišti FC Turín 4:2. Sampdoria Janov podlehla nováčkovi z Beneventa 2:3, přestože vedla 2:0. Za poražené odehrál celý zápas český záložník Jakub Jankto.

Van der Breggenová vyhrála na MS po časovce i silniční závod   26.09.2020, 17:06

Závod žen s hromadným startem na mistrovství světa v silniční cyklistice vyhrála Nizozemka Anna van der Breggenová, jež v italské Imole ovládla ve čtvrtek poprvé v kariéře i časovku. Češky Nikola Nosková, Tereza Neumanová a mistryně republiky Jarmila Machačová neuspěly, skončily hluboko v poli poražených. Nejlepší z nich byla Nosková na 64. místě s mankem 14 minut na vítězku.

Český vítěz French Open Jan Kodeš - miláček Pařížanů   26.09.2020, 16:56

Málokterý český tenista má takové turnajové jméno, jako Jan Kodeš na pařížském French Open. Bývalý československý reprezentant na Roland Garros dvakrát zvítězil a jako jeden z prvních hráčů východního bloku se dokázal prosadit mezi tenisovou elitou.